Avrupa Birliği Destekleri

Avrupa Birliği tarafından yayınlanan hibe programları aracılığı ile her yıl hibe miktarları 75.000 Avro ile 800.000 Avro arasında değişen destekler verilmektedir. Firmamız tarafından, bu desteklerden faydalanabilmeniz için gereken sürecin yönetilmesi ve başvuru sürecinin tamamlanması konusunda eksiksiz bir çalışma yürütülmektedir.

Firmamız, KOBİ’ler, yerel yönetimler, sanayi ve ticaret odaları, ticaret borsaları, sivil toplum kuruluşları, üniversiteler, basın yayın organları, Avrupa Birliği ve diğer ülkelerin kurum-kuruluşları, sivil toplum kuruluşları arasında işbirlikleri ve konsorsiyumların oluşturulmasının, ortak projeler geliştirilmesinin ve yürütülmesinin sağlanması konusunda uzman bir firmadır.

Avrupa Birliği her yıl; kültür-sanat, tarım-hayvancılık, istihdam, eğitimin yaygınlaştırılması, sınır ötesi işbirlikleri, altyapı vb. konularda hibe programları yayınlamaktadır. Doğru projelerle başvurmak ve zamanlamayı doğru kullanmak, desteklerden yararlanmak için anahtar durumdadır. Firmamız projenizin geliştirilmesi ve doğru formatlarda başvurularda bulunulması için hizmet vermektedir. Her yıl belirli dönemlerde açılan hibe programları ile birçok değişik alanda hibe verilmekte ve projeler desteklenmektedir. Açılan hibe programlarına örnek olarak aşağıdaki konular verilebilir:

EĞİTİM ALANINDA PROGRAMLAR

TARIM VE HAYVANCILIK ALANINDA PROGRAMLAR

BİLGİ TOPLUMU ALANINDA PROGRAMLAR

ARAŞTIRMA ALANINDA PROGRAMLAR

İSTİHDAM VE SOSYAL İŞLER ALANINDA PROGRAMLAR

HALK SAĞLIĞI ALANINDA PROGRAMLAR

VERGİ VE GÜMRÜKLER ALANINDA PROGRAMLAR

GÖRSEL VE İŞİTSEL ALANDA PROGRAMLAR

Bu Site LineAndFrame Tarafından Yapılmıştır.